BESTUUR

EEN DYNAMISCHE BESTUURSPLOEG!

Ere-voorzitter

Georges Pollentier - Bergstraat 2 - Koekelare - 051/58 94 18 - pollentier.georges@outlook.com 

Voorzitter - Koken voor mannen - Hobbybeurs - Gewest

Jan Pauwels, Dorpsstraat 11 - Koekelare - 051/58 25 07 - dedeyster.pauwels@skynet.be

Ondervoorzitster - Tweedehandsbeurs - Adviesraad LOKO - Gewest - Huis van het kind (OCMW)

Marie-Jeanne Vermeersch - Sint Maartensplein 7 - Koekelare - 0486/68 25 30

mariejeannevermeersch@hotmail.com

Penningmeester - Kortingskaarten - Gezinsspaarkaart en Bonnenboek - C.R. - Gewest

Frans Dedrie - Dorpsstraat 18 bus 2 - Koekelare - 051/58 08 85 - fransdedrie@gmail.com


Celkern - Coördinatie act. - Sint-Maarten - Gewest

Tanja Dehoorne - Macharius Grysonstraat 3 - 8480 Ichtegem - 0497/70 98 77 - tanja.dehoorne1977@gmail.com of info@gezinsbond-koekelare.be


Ledensecretaris - Geboortegeschenken - Celkern versturen - Paaseierenraap

Annie Vanroose - Kleine Asstraat 13 - Koekelare - 051/58 25 09 - jean.paul.anseeuw@telenet.be 


Kinderoppasdienst

Peggy Goeminne - Stationsstraat 9 - 8680 Koekelare - 051 69 90 31

peggygoeminne@hotmail.com

- 0472/03 88 74 kinderoppasdienst@gezinsbond-koekelare.be


Sport voor kleuters - Hupetà

Lore Grootaerd - Rob. De Friesstr. 26 - Koekelare - 051/58 27 50 - 0474/92 14 48 -grootaerd.lore@gmail.com

Sport voor kleuters - Hupetà & Paaseierenraap

Dorine Debruyne - Rob. De Friesstraat 26 - Koekelare - 051/58 27 50 - yvan_grootaerd@hotmail.com

Koken voor mannen - Zwemmen

Jacqueline Dumarey - Hoogkwartier 45 - Koekelare - 051/58 22 35 - dumarey_jaklien@hotmail.com

Secretaris - Webmaster/facebook- Activiteitenbeheer (SCW) - Pers - Tweedehandsbeurs - Paaseierenraap

Ingrid Vanhooren - Catstraat 90 - De Mokker -0476/97 17 52 - ingrid.vanhooren@telenet.be 

Kinderatelier (Hobby) - Kerstactiviteit

Mie Vanderperren - Westmeetstraat 33 - De Mokker - 051/58 96 27 - mie.vanderperren@skynet.be

Bovekerke - Hobbybeurs

Etienne en Monique Mostrey-Trauwaen - Werkenstraat 7 - Koekelare - 051/58 05 20 - monique.trauwaen@telenet.be

Kinderactiviteiten

Claudine Vanbesien, Hovaerestraat 14, Koekelare - 0468/586674 - vanbe_clo3571@hotmail.com

Bestuursleden